W ramach innowacji „Promocja bezpiecznego i zdrowego stylu życia” oraz projektu „Dbamy o dobrostan i zdrowie psychiczne” uczniowie z Kliniki Psychiatrii oraz Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży wzięli udział w konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia. Konkurs miał charakter interdyscyplinarny, zakres tematyczny obejmował wiedzę nt. zdrowego, zbilansowanego odżywiania, aktywności fizycznej, szeroko rozumianego dobrostanu psychicznego, umiejętności interpersonalnych oraz umiejętności korzystania z technologii informacyjnej.

W pierwszej części uczniowie rozwiązywali interaktywny test wiedzy, natomiast w drugim etapie konkursu należało opracować labook lub opowiadanie dotyczące zdrowia w kontekście holistycznym. Podsumowaniem konkursu był zdrowy poczęstunek. Wyniki konkursu potwierdziły świetną znajomość tematyki prozdrowotnej przez naszych podopiecznych. Serdecznie gratulujemy!!!!