Warsztaty MALOWANIA EKO TOREB

W obecnych czasach, w trosce o środowisko naturalne, zwraca się coraz większą uwagę na konieczność redukcji jednorazowych opakowań foliowych. Już od dłuższego czasu do łask powróciły torby wykonane z trwałych, naturalnych materiałów,  które wykorzystuje się wielokrotnie.

W ramach projektu „Ekologia-inspiracją do działania” zostały przeprowadzone warsztaty na których dzieci zamieniły się w projektantów i stworzyły swoje własne oryginalne EKO torby.

Taka forma pracy pozwala na ukazanie swoich fantazji graficznych i kreatywności. Dodatkowo, torba zaprojektowana według indywidualnego projektu pozwala poczuć się wyjątkowo, pokazać swoje umiejętności i sprawia, że chce się je nosić zawsze i wszędzie. Umieszczony wzór pozwala także wyrazić siebie i swoje zainteresowania.

Warsztaty Malowania EKO toreb to świat nie tylko kolorowych barw, ale też możliwość kreatywnego rozwoju oraz przede wszystkim, świetna zabawa!