W dniu 21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego.

W spotkaniu uczestniczyli: Pani Katarzyna Sienkiewicz – zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Pani Aleksandra Sępoch – Dyrektor Wydziału Edukacji Specjalnej  i Wspomagania Kuratorium Oświaty w Lublinie, Pani Agata Opolska – zastępca dyrektora Biura Wojewody Lubelskiego, Pani Katarzyna Kępa –  Dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, Pani Anna Kuraś-Jargiło – kierownik Oddziału Edukacji w Departamencie Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Pan Zbigniew Matuszczak – zastępca dyrektora ds. administracyjno – technicznych Szpitala Neuropsychiatrycznego im. profesora Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie oraz zaproszeni goście.

Zgromadzeni obejrzeli program artystyczny pt. „W ogrodzie wdzięczności i przyjaźni”  który został przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie i uświetniony występem Chóru Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Lublinie.

Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem kunsztu aktorskiego i perfekcyjnego występu artystycznego naszych podopiecznych.

Na zakończenie uroczystości Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie – Pani Agnieszka Szczebiot podziękowała uczniom za występ i wręczyła pamiątkowe dyplomy.  Podziękowania i okolicznościowe upominki przekazane zostały także darczyńcom i osobom zasłużonym dla szkoły i szpitala.

Po uroczystości wszyscy zaproszeni zostali na ufundowany przez sponsorów słodki poczęstunek.

Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji oraz wspaniałych wspomnień i przygód wakacyjnych!