Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 22 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i Nauki, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Urzędu Marszałkowskiego, Miejskiego Urzędu Pracy, a także sponsorów, personelu medycznego, radia i telewizji.

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali montaż słowno – muzyczny pt. „W ogrodzie wdzięczności” oraz prezentację multimedialną na temat pracy szkoły w mijającym roku.

Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem kunsztu aktorskiego i perfekcyjnego występu artystycznego naszych podopiecznych.

Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły – Pan Krzysztof Baran oraz Dyrektor Szpitala Neuropsychiatrycznego – Pan Piotr Dreher podziękowali uczniom za występ i wręczyli pamiątkowe dyplomy.  Podziękowania i okolicznościowe upominki przekazane zostały także darczyńcom i osobom zasłużonym dla szkoły i szpitala.

Po uroczystości wszyscy zaproszeni zostali na ufundowany przez sponsorów słodki poczęstunek.

Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji oraz wspaniałych wspomnień i przygód wakacyjnych!