Świąteczne warsztaty zdobienia pierników

18 i 21 grudnia w klimacie przedświątecznych oczekiwań nasi podopieczni z Kliniki Psychiatrii i Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w salach szkolnych stworzyli wspaniałe, kreatywne pracownie zdobienia pierników. Dekorowanie pierników jest piękną tradycją, pozwalającą zanurzyć się w świat wyobraźni i stworzyć atmosferę świątecznych przygotowań. Podczas ozdabiania pierników wykorzystywano wielosmakowe lukry jadalne oraz różnorodne dekoracje cukiernicze. Samodzielnie ozdobione pierniki są idealnym deserem, przepysznym prezentem dla bliskich, mogą również stanowić przepiękną dekorację choinkową. Wspólna, zespołowa praca wprowadziła naszych milusińskich w relaksacyjny, sympatyczna nastrój. I o to chodzi! Nie zapomnieliśmy oczywiście o poczęstowaniu słodkościami piernikowymi personelu medycznego.

Wszystkiego najlepszego!!!!

Warsztaty przygotowały: A. Boczek, M. Rudzka, M. Rutkowska – Czępińska