– piękny zwyczaj okazywania uczuć i emocji

Tradycyjnie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w Klinice Psychiatrii na godzinie wychowawczej zapoznawaliśmy się z pięknymi tradycjami i zwyczajami ludowymi, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż święcimy pokarm, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek.

Pięknym zwyczajem jest redagowanie z serca płynących życzeń i wysyłanie kartek świątecznych do najbliższych. Nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż otrzymać świąteczne życzenia od bliskiej osoby ale nie za pomocą wiadomości SMS, czy innych cyfrowych komunikatorów tylko w postaci własnoręcznie wykonanej, papierowej kartki.

Redagowanie z serca płynących świątecznych życzeń to idealny sposób okazywania najbliższym pięknych uczuć, myśli i pozytywnych emocji!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pokoju i wszelkiego dobra. Niech tegoroczne święta upłyną w rodzinnej atmosferze miłości, radości i ufności w lepsze jutro!

                                                                                                                      Opracowanie: A. Boczek, A. Juśko