I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Mediuj z kolegami i koleżankami w szkole”

W dniu 21 października w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji w Sądzie Okręgowym w Lublinie odbyła się konferencja na temat  mediacji, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

Podczas konferencji odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu plastycznego w ramach programu „Mediacje rówieśnicze”. Z wielką radością informujemy, że uczennica naszej szkoły zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym „Mediuj z kolegami i koleżankami w szkole”. Konkurs został zorganizowany przez Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie i Lubelskiego Kuratora Oświaty, honorowy patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego i Rzecznik Praw Dziecka.

Uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.

                                                                                                                                   Opracowanie: A. Boczek