Pójdźmy wszyscy do stajenki!

Boże Narodzenie już za nami, ale my pozostajemy pod ich szczególnym urokiem, ponieważ czas kolędowania!

          4 stycznia spotkaliśmy się z wychowankami z Kliniki Psychiatrii by wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. Zabrzmiały m.in. „Z narodzenia Pana”, „O gwiazdo betlejemska”, czy „Dzisiaj w Betlejem”. Nie zabrakło również solowych wykonań – z przyjemnością wysłuchaliśmy lirycznej kolędy ‘”Jezus malusieńki” oraz pięknej pieśni „Mario, czy Ty wiesz”,
w których przygotowanie nasze wokalistki włożyły dużo pracy i serca. Równie ciekawe były recytacje

          Istotą ludowej tradycji kolędowania jest składanie życzeń na Nowy Rok. Na zakończenie naszego spotkania wszyscy jego uczestnicy mieli możliwość zapisać swoje życzenia, dobre myśli i intencje na kolorowych, papierowych bombkach, którymi udekorowali choinkę. Niech ten symboliczny gest pomoże w ich spełnieniu!