W środę 5 czerwca w klinice psychiatrii odbył się piknik szkolny z grillem z okazji Dnia Dziecka. Było to wspaniałe wydarzenie, które zgromadziło uczniów, nauczycieli i personel oddziału młodzieżowego na terenie szpitalnej strefy wypoczynku.

            Nasi podopieczni do późnych godzin popołudniowych mogli korzystać z różnych atrakcji przygotowanych specjalnie na ten dzień.  Były zorganizowane gry i zabawy sportowe, konkursy z nagrodami, tańce, malowanie twarzy oraz gigantyczne bańki mydlane.

            Centralnym punktem pikniku był oczywiście grill. Nauczyciele przygotowali pyszne kiełbaski oraz grillowane warzywa. Dzieci mogły poczęstować się także pizzą. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i owoców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

            Piknik szkolny z okazji Dnia Dziecka był niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Czekamy z niecierpliwością na kolejne takie spotkania, które umacniają nasze szkolne więzi i dostarczają mnóstwo radości.

            Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Bez Was ten dzień nie byłby tak wyjątkowy.

W imieniu naszych uczniów dziękujemy: pani Katarzynie Danielak i firmie Damar, cukierni „Sowa” ul. Koncertowa 4D, firmie „Carrefour” ul. Witosa 6, Stowarzyszenie “ŁOWCY UŚMIECHÓW” oraz pizzerii „Da Grasso” Kalinowszczyzna.