Miłość nie tylko od święta – walentynki w klinice

Dzień 14. lutego popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe
w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości w klinice psychiatrii. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego święta zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości
i ciepła. Z okazji walentynek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawach integracyjnych, które przygotowane zostały specjalnie na tę okazję przez nauczycieli:
p. Magdę, p. Renatę i p. Natalię.  Wspólne gry i zabawy sprawiły wszystkim wiele radości,
a entuzjazm uczestników okazał się wystarczającym dowodem wzajemnej sympatii. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, mieli ku temu okazję. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli.

Poczęstunek na zakończenie imprezy zapewniła lubelska pizzeria „ PLACKARNIA”, której serdecznie dziękujemy.  

Dzień świętego Walentego to święto, które pokazuje nam, jak bardzo ważną rzeczą
w życiu człowieka jest posiadanie obok siebie drugiej osoby, która pomoże nam w każdej sytuacji.  Pamiętajmy jednak, aby o szacunku do drugiego człowieka i okazywaniu miłości bliskim pamiętać zawsze, nie tylko jeden dzień w roku.

                                                                                   opracowanie: Magda R.

Renata Z.

Natalia S. – W.