Kreatywni na co dzień

W maju i czerwcu wychowankowie Filii szkoły w ramach autorskiego projektu ,,Kreatywni na co     dzień” przygotowywali podczas warsztatów m.in. wspaniałe obrazy, torby i kompozycje z suszonych kwiatów. Ulubionymi materiałami okazały się bibuła, farby akrylowe i akwarelowe, suszone kwiaty oraz specjalne farby do tkanin.

Dzięki zastosowaniu różnych technik plastycznych nasi podopieczni sami mogli się zorientować, z którymi materiałami najlepiej im się pracuje i które pobudzają ich do większej aktywności. Dzieci są bardzo kreatywne i potrafią stworzyć wspaniałe dzieła.

Najważniejsze jest jednak to, by prace  zrobione podczas tego typu warsztatów pobudzały ich ciekawość i chęć rozwoju oraz wzmacniały w nich poczucie własnej wartości.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii !!!

      opracowała K. Kleniewska