Konkurs prozdrowotny „Witaminy spożywam codziennie”

Na przełomie września i października w ramach realizacji autorskiego programu „Życie i zdrowie jako fundamentalne wartości” oraz ogólnopolskiego programu „Trzymaj Formę!” uczniowie Kliniki Psychiatrii oraz Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży” wzięli udział w konkursie prozdrowotnym „Witaminy spożywam codziennie”.

Głównymi celami konkursu było promowanie spożywania owoców i warzyw, popularyzowanie wiedzy o zdrowej, ekologicznej żywności oraz zasadach zdrowego odżywiania, rozwijanie samodzielności, innowacyjności i kreatywności uczniów, jak również rozwijanie zainteresowań szeroko rozumianą profilaktyką i bezpieczeństwem.

Powstało wiele ciekawych, różnorodnych i niepowtarzalnych prac, które pokazały, że młodzi artyści mają świadomość znaczenia odpowiednio zbilansowanej diety na stan własnego zdrowia i samopoczucia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

                                                                                                         Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Anna Boczek