W dniach 18 – 20 kwietnia w naszej szkole odbyła się kolejna już edycja konkursu matematycznego pod hasłem „Wiosenne  zadania matematyczne”. Przygotowane zadania zostały dostosowane do dwóch kategorii wiekowych:

I – uczniowie klas II i III,

II – uczniowie klas IV – VIII.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania tekstowe o wiosennej tematyce i różnym stopniu trudności. Udział wzięli uczniowie z Klinik: Gastroenterologii, Endokrynologii, Ortopedii, Pulmonologii, Hematologii.

Konkursowe zmagania zostały podsumowane i nagrodzone.  W naszych rozgrywkach nie było przegranych.

Zdobywcom I, II i III miejsca  w dwóch kategoriach wiekowych wręczono dyplomy i nagrody książkowe, z zadaniami doskonalącymi logiczne myślenie. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy  i słodki upominek.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim dzieciom dziękujemy za podjęcie wyzwania i udział w matematycznych potyczkach.

                                 D.Dobroczyńska, M.Krasnodębska, E.Horbowska-Zaranek