Kartki świąteczne – piękny zwyczaj okazywania uczuć i emocji

  Przed świętami Bożego Narodzenia w Klinice Psychiatrii na godzinie wychowawczej rozmawialiśmy o magii Świąt Bożego Narodzenia. Obejrzeliśmy ciekawą prezentację multimedialną o pięknych, często już zapominanych zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych. Następnie projektowaliśmy i wykonywaliśmy kartki świąteczne. Nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż otrzymać świąteczne życzenia od bliskiej osoby ale nie za pomocą wiadomości SMS, czy innych cyfrowych komunikatorów tylko w postaci własnoręcznie wykonanej, papierowej kartki.

Redagowanie z serca płynących świątecznych życzeń to idealny sposób okazywania najbliższym pięknych uczuć, myśli i pozytywnych emocji!

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia napełni serca radością, miłością oraz wszelkim dobrem! Niech się wiedzie!!!!