W ramach realizacji autorskiego projektu „Dbamy o dobrostan i zdrowie psychiczne” oraz ogólnopolskiego programu „Szkoła Pozytywnego Myślenia” zaproponowaliśmy naszym podopiecznym z Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży oraz z Kliniki Psychiatrii kolejne wyzwanie. Pod przewodnim hasłem „Jesteśmy ważni, widoczni i wyrażamy siebie w sposób zdecydowany i pewny” młodzież po raz kolejny miała możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań, pasji, planów życiowych i marzeń, bo któż z nas nie lubi marzyć? Skupiliśmy się na naszych mocnych stronach charakteru oraz twórczym i kreatywnym spędzaniu czasu wolnego. Głównym celem przedsięwzięcia było wspieranie zdrowia i dobrego samopoczucia uczniów oraz szeroko pojęta profilaktyka zdrowia psychicznego.

Poniżej prezentujemy twórczość naszych uczniów.

                                                                                                             Opracowanie: A. Boczek, K. Kleniewska