Dzień 8 marca w Klinice Psychiatrii upłynął w iście słodkiej atmosferze!

         Nauczyciele przygotowali dla naszych uczennic urocze upominki w postaci czekoladek        i kartek z życzeniami.

         Po obiedzie zaś, podczas zajęć z doradztwa zawodowego, zaproponowaliśmy wszystkim niecodzienny deser – gofry! Ale żeby było ciekawiej, zaprosiliśmy naszych wychowanków do tego, by przygotowali je samodzielnie. Wspólnie zrobiliśmy ciasto i cierpliwie czekaliśmy, aż się usmażą  – a warto było czekać. Na koniec każdy miał możliwość udekorować swojego gofra bitą śmietaną, owocami, bakaliami i przepysznymi konfiturami. O wszystkie pyszne składniki,    a także gofrownicę, zadbała Pani Marta.

         Nie trzeba dodawać, że nasze gofry znikały w mgnieniu oka…

                                                                                                                                              oprac. Magdalena Rudzka

                                                                                                                                              Paulina Połowniak-Gozdek