Dnia 11.06.2024 odbył się Dzień Języka Angielskiego. Uczestniczyli w nim uczniowie Klinik Endokrynologii, Gastrologii i Neurologii. Uczniowie pod kierunkiem pani Magdaleny Zamorowskiej i Łukasza Niewiadomego, uczestniczyli w wielu zabawach językowych. Między innymi odgadywali nazwy państw, po usłyszeniu krótkich fragmentów utworów muzycznych, dowiadując się ciekawostek o niektórych państwach. Utrwalali słownictwo, grając w grę językową „Zonk” oraz sprawdzali swoje wiadomości w quizie na temat kultury Wielkiej Brytanii. Na zakończenie uczniowie rozpakowywali tajemniczą paczkę, na której widniały różne polecenia w języku angielskim. Po rozpakowaniu uczestnicy zabaw odnaleźli nagrody-słodycze. Wszystkie konkurencje były punktowane, a uczniowie pracowali w grupach, nie zabrakło więc wielu pozytywnych emocji.

                                                                                  Łukasz Niewiadomy