Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej. Niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie.

Tego dnia nauczycielki z Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży: p. Renata, p. Beata i p. Magda przygotowały dla dzieci i młodzieży przeróżne atrakcje: gry słowne, filmy, interaktywne quizy i konkursy internetowe. Hitem i wyjątkową niespodzianką okazał się poczęstunek, który stał się okazją do wspólnego radosnego spędzenia czasu, wspomnień, żartów i dowcipów. Tego dnia uśmiech nie schodził z dziecięcych twarzy.

Życzeniem dzieciaków było, aby takie wyjątkowe „ drugie śniadania” były serwowane codziennie.

Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice
Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice
Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice
Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice
Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice
Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice

Dziękujemy prywatnym sponsorom, którzy uświetnili naszą uroczystość hojnie obdarowując naszych podopiecznych, Charytatywnemu Stowarzyszeniu Niesienia Pomocy Chorym “Misericordia” oraz Stowarzyszeniu „ Łowcy Uśmiechów”, na których wsparcie możemy zawsze liczyć.

W Oddziale Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Głuskiej 1 czerwca również był dniem wyjątkowym. Pomimo że pacjenci tego oddziału nie mogą otrzymywać słodkości, nauczyciele: p. Magda, p. Agnieszka i p. Monika przygotowały dla wszystkich dzieci upominki, które sprawiły im radość i wywołały uśmiech na twarzach. Nauczyciele zdecydowali się na luźniejszą formę lekcji. Uczniowie mogli liczyć na więcej zabawy w trakcie nauczania. Był to z pewnością dzień baaaaardzo pozytywnej energii.

Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice
Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice
Dzień Dziecka w filii szkoły w Abramowicach i w Klinice

Prezenty dla podopiecznych w klinice udało się zorganizować dzięki hojności Stowarzyszenia „ Łowcy Uśmiechów”.Renata Z., Beata T.W., Magda B., Agnieszka B., Monika R.K.