Ogólnopolski program „Trzymaj Formę!” od wielu lat jest realizowany z sukcesem w naszej szkole. Głównym celem programu jest promocja zdrowego, zbilansowanego odżywiania i aktywności fizycznej. Po odbytej wizytacji przez Panią Renatę Bezładę – pracownika Oddziału Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie i złożeniu sprawozdania otrzymaliśmy certyfikat, który potwierdza wysoką skuteczność naszych działań w promocji zdrowia i kompetencji przyszłości.