Na Oddziale Hematologii pożegnaliśmy rok szkolny i powitaliśmy wakacje. Nie zabrakło zabaw i konkurencji na świeżym powietrzu . Bawiliśmy się m.in. chustą animacyjną, puszczaliśmy bańki mydlane i wzięliśmy udział w konkurencjach sprawnościowych . Najwięcej radości sprawił nam wyścig ślimaka. Konkurencja dzięki, której nauczyliśmy się współpracy i synchronizacji w działaniu. Dzisiejszy dzień pozwolił nam choć na chwilę zapomnieć o trudach pobytu w szpitalu.











