„Choinkowa opowieść”

Co prawda Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale my wciąż pozostajemy pod ich urokiem, dlatego zaprosiliśmy niezwykłych gości...


3 stycznia w holu III p. pojawiły niesamowite stworzenia: elfy, bałwanki, Czarownica–Bajecznica, Piecuchy, a nawet Święty Mikołaj we własnej osobie! A wszystko to za sprawą dwóch znakomitych aktorek: Krystyny Szydłowskiej i Krystyny Sokołowskiej oraz ich „Teatrzyku Babci Krysi”. Podczas niemal godzinnej podróży w zaczarowany świat teatru byliśmy świadkami niezwykłych przygód elfika, który został zupełnie sam ze wszystkimi przedświątecznymi przygotowaniami – wliczając w to rozdawanie prezentów! Wspólnie pomagaliśmy mu więc poradzić sobie w tej trudnej sytuacji: segregowaliśmy listy, ubieraliśmy choinkę… choć nie zabrakło też przyjemności: zabawy śnieżkami i zimowych tańców! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, złośliwa czarownica zrozumiała swój błąd i nawet Święty Mikołaj wrócił z dalekiej podróży!


Widzów urzekły wspaniałe, barwne kostiumy, pomysłowe rozwiązania scenograficzne i cała lista świątecznych przebojów – wykonywanych na żywo przez nasze śpiewające aktorki!


Dziękujemy za cudowny czas i już nie możemy doczekać się kolejnych odwiedzin „Teatrzyku Babci Krysi”!
choinka

choinka

choinka

choinka

choinka

choinka

choinka

choinka

choinkaOpracowanie: Zespół