Gwiazdka
Kiedy większość osób przygotowywała się do Świąt piekąc ciasta, lepiąc uszka czy gotując barszcz, nauczyciele wychowawcy starali się choć w najmniejszym stopniu uprzyjemnić dzień Wigilii dzieciom, które ze względu na swój stan zdrowia musiały ten wyjątkowy czas spędzić w szpitalu. Dlatego jak co roku przygotowaliśmy dla nich upominki świąteczne tak, aby i one mogły przez chwilę uwierzyć w magię Bożego Narodzenia i w to, że „Gwiazdka” albo „Aniołek” pamiętają o nich w tych trudnych, ale mimo wszystko pięknych chwilach.


Radość i wdzięczność obdarowanych dzieci oraz ich rodziców były nie do opisania. Wzruszeniom i zaskoczeniu nie było końca. W oczach wszystkich pojawiły się łzy, zaś słowa jednej z mam zapamiętamy chyba na całe życie: „To jest niezwykłe, że spotykamy się tutaj z taką dobrocią i życzliwością – dziękujemy bardzo”.


Przychodzą nam wtedy na myśl słowa jednej z pastorałek :


„Maleńki Jezu, w Betlejem rodzisz się

By wszystkim ludziom otworzyć serce swe...”


Możliwość przygotowania gwiazdkowych prezentów zawdzięczamy naszym niezawodnym sponsorom, którzy w tym roku okazali się wyjątkowo hojni. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli liczyć na ich szczodrość i wsparcie!
A oto nasi niezastąpieni darczyńcy:Fundacja Spełnionych Marzeń o/Lublin


Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie


Auchan - Czechów


Tru Foods


Pszczółka-Fabryka Cukierków,


Tesco,


Sklep Stokrotka Lublin Plaza


C.H. E. Leclerc Zana


Teresa i Wiesław Saganowie


Euro RTV AGD Zana


P.W. Mar -Jola Bi Sp. z o.o. M. i T. Widerlik


Piotr Stasieczek


Hurtownia Quo Vadis

Gwiazdka 2017

Gwiazdka 2017
Opracowanie: Zespół